Regulamin sklepu

Kupujący może złożyć zamówienie poprzez:
1. klikniecie ikony „kupuję” zamieszczonej przy produkcie oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej: www
2. kontakt ze sklepem  za pomocą poczty elektronicznej o adresie: pprelax@tlen.pl
3. kontakt telefoniczny w dni powszednie w godz. 8:00 do 16:00.

Jeśli formularz zostanie wypełniony nieprawidłowo a list elektroniczny będzie niezrozumiały, zamówienia takie nie będą realizowane.

Regulamin Sklepu Internetowego MOTO RELAX określa zasady składania zamówień na wyroby firmy PPRELAX za pośrednictwem Sklepu Internetowego MOTO RELAX


WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego  MOTO RELAX jest firma PPRELAX z siedzibą w BIELSKO BIAŁA ,ul Sempołowskiej 39A .43-300

 2. Zamówienia na produkty PPRELAX można składać za pośrednictwem sklepu MOTO RELAX pod adresem www.

 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok

 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego  MOTO RELAX . Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.

 6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.

 7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

 8. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską (firma POCZTA POLSKA), .

 9. Koszty dostarczenia: wg cennika generowanego zależnie od wagi i objętości podawany przed złożeniem zamówienia .

 10. Ceny w Sklepie Internetowym  MOTO RELAX wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.

 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

 12. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) uprasza się o wcześniejsze przesłanie faksem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy na numer faksu: 33/8145325

 13. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski .Po uzgodnieniu także na terenie EU.

 14. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.

 15. W Sklepie Internetowym  MOTO RELAX nie są honorowane karty stałego klienta.Udzielamy stałego rabatu dla stałych klientów który ustalany jest indywidualnie .

 16. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt  MOTO RELAX nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

 17. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma PPRELAX nie odbierze przesyłki.

 18. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.

 19. Wzór stosownego oświadczenia można pobrać z internetu wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

 20. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

 21. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym MOTO RELAX jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

 22. Sklep MOTO RELAX zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.

 23. Użytkownik rejestrując sie na sklepie internetowym  MOTO RELAX wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy PPRELAX

 24. WARUNKI REKLAMACJI :

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

 2. Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 12 miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy.

 3. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.

 4. Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone na wypełnionym czytelnie formularzu, którego wzór można  pobrać w internecie

 5. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy: 43-300 BIELSKO BIAŁA ,ul Sempołowskiej 39A

 6. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

 7. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta w produkcie nie zużytym.

 8. Reklamacji nie podlegają:

  • naturalne zużywanie się wyrobu

  • wyrób posiadający uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji,

 9. W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową kupujący może żądać:

  • w pierwszej kolejności - nieodpłatnej naprawy.

  • jeśli naprawa jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie towar zostanie wymieniony na nowy.

 10. Przesyłki z wymienionymi produktami odsyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką zwykłą, chyba że klient zażyczy sobie aby wysyłka była na jego koszt.

 11. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

  Nazwa banku: BGŻ s.a.

 12. Numer konta: 17 2030 0045 1110 0000 0067 9090

 13. Tytuł przelewu: Zapłata za ... (nr zamówienia + data)

Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym  MOTO RELAX oznacza akceptację postanowień regulaminu.


Kontakt

 

Siedziba firmy

PPRELAX

Sempołowskiej 39a

43-300 Bielsko-Biała


Numery kontaktowe

Zbyszek 

600 030 457Email:

pprelax@tlen.pl

 

 

 

nr konta:

86 1030 0019 0109 8510 0122 6663Dostawy

Poczta Polska

według cennika Poczta Polska


Wszystko do uzgodnienia przez telefon:

600 030 457

 

 Newsletter

Podaj swój adres e-mail jeśli chcesz być powiadomiony o nowościach i promocjach w naszym sklepie

Mapa Dojazdu


Pokaż PPRELAX.PL - Haft komputerowy na większej mapie

DOBRE LINKI

 

obrazekobrazek

Koszyk jest pusty